شاسی چاپی

چاپ تخته شاسی محصولی بی نظیر برای حفظ لحظات خاطره انگیز و خاص زندگی است. با این کار با یک تیر دو هدف را زده ایم، با صرف هزینه کم، به صرفه و معقول، لحظه را در دوربین شکار و ثبت کرده ایم و المان زیبایی را در محیط خانه خود قرار داده ایم.

تخته شاسی ما از ام دی اف مرغوب ساخته شده و یکی از مهم ترین اجزای این محصول است. این باعث می شود که مشتری از کار ما راضی باشد، و ماندگاری تصاویر روی تخته شاسی ها دائمی بوده و کاملا ضد خش می‌باشد.

چه نوع تصاویری برای چاپ تخته شاسی مناسب هستند ؟

چاپ عکس روی تخته شاسی یکی از زیباترین و خلاقانه ترین کارها برای دکوراسیون داخلی می باشد. برای چاپ روی تخته های شاسی می توانید از عکس های همسر یا فرزند خود استفاده کنید. همچنین ایده شگفت انگیزی برای شما داریم: اگر از هر عکسی خوشتان می آید و می خواهید آن را چاپ و روی تابلو بچسبانید یا روی بوم چاپ کنید، این امکان را خواهید داشت و اگر بخواهید، یک عکس با کیفیت از اینترنت دریافت کرده اید. و آن را به زیبایی روی چوب چاپ قرار دهید، این بهترین راه است.”

سوالات متداول چاپ تخته شاسی

مشخصات فنی تخته شاسی چیست ؟

چاپ بر روی تخته شاسی MDF در ابعاد و سایزهای متفاوت، بسته به نظر و سلیقه مشتری انجام می‌گیرد

جنس چاپ آن معمولا فتو گلاسه و یا پلات لمینت می باشد که پس از چاپ بر رو تخته چسبیده میشود

ابعاد و هزینه تخته شاسی در چاپ هدایتی چگونه تعیین میگردد ؟

اندازه های چاپ عکس به دو دسته استاندارد و غیر استاندارد طبقه می شود . در ابعاد استاندارد ، سایزهایی از پیش تعیین شده به مشتری ارائه می گردند که می تواند با انتخاب آنها از هزینه و زمان تعریف شده جهت ارائه محتوای چاپی بهره مند شود . در صورتی که سایز چاپ و یا سفارش شاسی غیر استاندارد باشد تخمین زمانی و برآورد هزینه محاسبه و به مشتری اعلام خواهد شد.

انواع ضخامت های تخته های مجموعه چاپ هدایتی چگونه است ؟

تخته MDF ضخامت های 8 میلی متر ، 16 و 30 میلی متر به مشتریان ارائه می گردد.

زمان تحویل کار ها به چه صورت است ؟ 

در مورد سایزهای استاندار چاپ و شاسی زمان تحویل بین یک تا دو روز کاری می باشد . برای سفارشات تیراژ بالا و ابعاد غیر استاندارد تخمین زمانی انجام شده و به مشتری اعلام می گردد.

هدایتی تخته شاسی 1

نتیجه

اگر میخواهید لحظات خوش خود را با قیمت مناسب و ماندگاری بالا ثبت کنید پیشنهاد ما تهیه یک تخته شاسی میباشد. تخته شاسی‌ها از جنس ام دی اف بوده و ماندگاری بالایی دارند. در چاپ هدایتی جنس ام دی اف  مرغوب استفاده میشود که ضد خش است.

اگر سوالی داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید.