ماه مهر هفتمین ماه شمسی است و ورود به فصل پاییز  در این مقاله میخواهیم بهترین کادوهایی که میتوانید برای یک مهرماهی بگیرید را پیشنهاد بدیم.

خصوصیات یک مهرماهی؟

همه انسان ها یک اخلاق خاصی دارند و خیلی کم پیش میاد دو نفر کاملا شبیه هم باشند. اما بخشی از خصوصیات مهرماهی ها را میتوانیم بگوییم که مهر ماهی ها خوش‌رو، اخلاق متوسط، معمولا باهوش، و به طور خلاصه میتوان گفت انسان های، متعادل، با تدبیر، ملاحظه گر و حتی انعطاف‌پذیر می‌باشند.و معمولا گرمایی هستند 😊.

بهترین کادو برای متولین مهر؟

خرید کادو همیشه یکی از سخت ترین کارها بوده حالا ما اینجاییم تا بهترین هدایا برای خرید یک هدیه ارزان اما شیک را به شما معرفی کنیم، خرید کادو برای دختر و پسران فرق میکند و سلیقه ها یکی نیست به طور مثال یک تیشرت با طرح زیبا یک پسر را بیشتر خوشحال میکند تا یک دختر.

برای مهر

کادو مهر دخترانه:

ما برای دختران پیشنهاد میکنیم هدیه های ماندگار بگیرید تا همیشه آن را داشته باشند و یادگاری از طرف شما باشد پیشنهاد ما خرید ماگ با طرح تولد مهر با عکس دلخواه است و یا خرید یک سرامیک، تخته شاسی با عکس او و اگه صمیمی هستید میتوانید عکس خودتان هم قرار دهید

خرید یک ماگ حرارتی میتواند هدیه جذابی باشد به علت اینکه هم ماندگاری بالایی دارد هم وقتی آب گرم داخل ماگ ریخته میشود تصویر چاپ شده روی ماگ نمایش داده می‌شود.

سرامیک و تخته شاسی هم میتوانند گرینه مناسبی برای هدیه باشند و میتوانند آن را روی دیوار قرار دهند و هربار که آن را دیدند یاد شما بیفتند.

4
دیدن نمونه ماگ برای تولد مهر

کادو مهر پسرانه؟

برای پسران بستگی به کسی که میخواهید کادو بدهید دارد. که دوست دارد استفاده کند یا دکور و یادگاری بزارد.

کادو برای پسرای مهرماهی میتواند ماگ، تیشرت، هودی، اگه خردسال است پازل با عکس دلخواه بگیرید.

 

ماگ پیشنهادی برای پسران میتواند ماگ سه بعدی و ماگ قاشق دارد باشد البته ماگ قاشق دار برای دختران هم میتواند باشد در فصل پاییر و بعدش زمستان قهوه و نسکافه زیاد مصرف میشود و میتوانند آن را با قاشق ماگ هم بزنند.

تیشرت و هودی را میتوانید با طرح دلخواه خودتون چاپ کنید و محدودیتی از نظر چاپ نداریم که کس عزیزتان باشد یا اسم او و هرچی که شما بخواهید میتوانید چاپ کنید.

پازل هم دیگه مناسب کودکان تا 8 سال به نظرم خوبه و شما میتوانید هر طرحی دوست دارید را روی پازل چاپ کنید از طرح های شخصیت های محبوب تا عکس عزیزتان.

 

2 1

نتیجه:

در متن بالا به صورت کامل توضیح دادم که چه هدیه ای برای دختران و پسران مناسب است و در پایان میخواهیم بگوییم که همه انسان ها با کادو خوشحال میشن و لازم نیست کادو های آنچنانی بگیریم فقط نیت ما برای خرید کادو مهم است و ما در بالا پیشنهاد های ارزان و ماندگار را به شما دادیم.

 

برای اطلاعات بیشتر درمورد تیشرت و ماگ میتوانید ویدیو زیر را ببینید و میتوانید توضیحات هر محصول را در صفحه آن مشاهده کنید. اگر سوالی داشتید میتوانید در واتساپ از ما بپرسید

موفق و پیروز باشید | چاپ هدایتی

پخش ویدیو