درباره ما

داستان ما از سال 1392شروع شد، به این ترتیب که در یک مغازه کوچک کارهای چاپی روی ماگ تبلیغاتی رو میگرفتیم و میدادیم یکی از دوستان چاپ میکردند، تا اینکه سفارشات بسیار زیاد شد و دستگاه دوستمونو خودمون خریدیم و کارمونو گسترش دادیم.
بعد از مدتی احساس نیاز به چاپ تیشرت و سطوح صاف از جمله پازل، پارچه، مگنت،تخته شاسی و … پیدا کردیم و دستگاه دیگری نیز به مجموعه اضافه کردیم. سپس با افزایش مشتریان، کارمونو از حالت حضوری، به غیر حضوری و در بستر وبسایت و اینستاگرام و تلگرام پیش بردیم. 
دستگاه پیکسل زن و دستگاه چاپ سه بعدی نیز تهیه کردیم و حال با افتخار پس از گذشت سه سال، کارمونو بصورت حرفه ای پیش می بریم. کارهای رویخچالی با تولید اختصاصی روی کاغذهای فتوگلاسه و کریستالی آتلیه ای که بهترین مگنت های موجود هستند نیز داریم چاپ میکنیم! کارهای ما دارای گارانتی می باشند و رنگ های چاپ شده، کره ای درجه یک می باشند و تحت هیچ شرایط از بین نمی روند ( حتی با وایتس امتحان کردیم ) ، همچنین هیچ وقت کار ایراد داری برای مشتری ارسال نشده است و تمامی مشتریان تا بحال ما بلااستثنا راضی بوده اند و اگه کاری از چشم مسئول ارسال و با ایراد ارسال شده باشه ، دوباره چاپ و ارسال خواهد شد.

22