ماگ مسافرتی برند Ember.

تراول ماگ چیست؟

کسانی که به سر کار رفت و آمد می کنند یا زمان زیادی را در جاده می گذرانند، توافق خواهند کرد که بهترین لیوان های مسافرتی ارزش وزن طلا را دارند. اما دقیقا چه چیزی یک لیوان مسافرتی “خوب” را می سازد؟ و چگونه می توانید از بین صدها گزینه موجود انتخاب کنید؟

برای کمک به شما در یافتن بهترین لیوان مسافرتی برای نیازهایتان، نگاهی به لیوان‌های مسافرتی انداختیم که کاربردهای متعددی دارند و همچنین به اندازه کافی محکم برای استفاده روزانه.

هنگامی که به دنبال یک لیوان مسافرتی هستید، باید لیوان هایی با قابلیت استفاده یک دست را نیز در اولویت قرار دهید و توجه داشته باشید که آیا می توانید آن را در ماشین ظرفشویی بیندازید یا خیر. احتمالاً برای قهوه یا چای گرم خود به یک لیوان مسافرتی نیاز دارید، به این معنی که حفظ گرما یک امر ضروری است، با این حال می خواهید بتوانید در حالی که از نوشیدنی گرم خود لذت می برید بدون نیاز به شستن آن با دست هر شب رانندگی کنید.

قبل از اینکه یک لیوان مسافرتی را برای مهم ترین نوشیدنی روزانه خود انتخاب کنید، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید کدام یک از آنها را توصیه می کنیم.

 

مزیت تراول ماگ خوب

ماگ

تراول ماگ بهترین گزینه برای گرم و سرد نگه داشتن نوشیدنی های شما در سفر ‌می‌باشد. جنس داخلی این ماگ‌ها از استیل ضد زنگ می‌باشد ماگ مسافرتی برای گرم نگه داشتن نوشیدنی گرم یا کمک به خنک کردن نوشیدنی های سرد ایده آل است. بدنه لیوان برای جلوگیری از تبادل حرارت با هوای بیرون عایق شده است. علاوه بر این، عایق خلاء فولادی ضد زنگ نوشیدنی شما را گرم یا سرد نگه می دارد.

  • ساخت با استانداردهای جهانی
  • گرم و سرد نگه داشتن نوشیدنی شما
  • مقاومت بالا
  • خرید مطمئن
  • شیک و بروز بودن ظاهر

یکی از بهترین تراول ماگ در بازار

 

ماگ کنترل دما محصول برند Ember

 

  • نوشیدنی گرم خود را در دمای دقیقی که ترجیح می دهید نگه می دارد (بین 120 درجه فارنهایت تا 145 درجه فارنهایت). با 135 درجه فارنهایت شروع کنید و بالا یا پایین را تنظیم کنید.

  • عمر باتری 2 ساعته با یک بار شارژ. یا لیوان مسافرتی Ember را برای استفاده در تمام روز استفاده کنید.

  • با تلفن هوشمند خود کنترل کنید. با برنامه EMBER جفت شوید تا دمای خود را تنظیم کنید ، از پیش تنظیم شده را سفارشی کنید ، اعلان ها و موارد دیگر را دریافت کنید. Ember Travel Mug همچنین به شما امکان می دهد دمای آشامیدنی مورد نظر خود را مستقیماً از لیوان تنظیم کنید.

  • ایمن برای شستشوی دست. Ember Travel Mug دارای امتیاز IPX7 و کاملاً زیر آب تا عمق 1 متر است. درب اثبات نشت برای استفاده در حال استفاده.

  • لیوان مسافرتی Ember و برنامه آن همچنین به شما امکان می دهد تا مصرف کافئین خود را ردیابی کنید ، از پیش تنظیم شده برای نوشیدنی های مورد علاقه خود صرفه جویی کنید ، رنگ LED را سفارشی کنید و موارد دیگر

خرید ماگ از دیجیکالا

پخش ویدیو

نتیجه:

در این مقاله متوجه شدیم که تراول ماگ یا ماگ مسافرتی از جنس استیل می‌باشد و به همین دلیل نوشندنی شما گرم و سرد می ماند.

برای خرید تراول ماگ سعی کنید از برند های خوب بازار خرید کنید که بهترین کیفیت را داشته باشند